Hizmetler

Hukuki-Hizmetler

Hukuki Hizmetler

Ortak alan sorunlarının çözümüne yönelik hukuki hizmetler Aidat-gider hakkaniyetli paylaşımı. ortak alanlar işgali bu alanlarda evcil hayvan beslenmesi ve benzeri sorunların çözümü uzman hukuk kadromuzla yapılmaktadır.

Havuz-Bakım-Hizmetleri

Havuz Bakım Hizmetleri

Havuz bakımında yapılan yanlış ve eksik işlemler yüzme havuzunun sağlıksız bir ortama dönüşmesine neden olur. Büyük harcamalar yapılarak edinilen yüzme ve süs havuzunun sağlıklı bir şekilde kullanılabilmesi için, aynı hassasiyetle bakımının yapılması gerekir.

Bahce-Peyzaj-Hizmetleri

Bahçe-Peyzaj Hizmetleri

Özellikle sitelerde, binalarda ve apartmanlarda karşımıza çıkan bahçeler; bakımlı ve güzel görünümü sayesinde dışarıdan bakıldığı zaman ilgili yaşam alanının kalitesini yansıtmaktadır. İnsanların adeta ruhunu açan ve gönlünü hoş eden bir yapıda olan bahçeler; yaşam kalitesini de doğal olarak bir üst seviyeye çıkarmaktadır. Yaşam alanlarında bakım, temizlik ve güvenlik kadar öneme sahip olan bahçeler; insanların istekleri ve arzuları doğrultusunda, göz zevkine hitap edecek şekilde oluşturulmaktadır.

Muhasebe-Hizmetleri

Muhasebe Hizmetleri

Aidatların tahsili, Bina ile ilgili ödemelerin yapılması, Her ay gelir gider kaydının tutulması, Apartman veya sitenizle ilgili belirli dönemlerde bilgilendirme amaçlı raporlama yapılmaktadır. Aidatlarının düzenli şekilde ödemeyen bağımsız bölüm sahipleri hakkında İcra Takip başlatılmaktadır.

Teklif İste


İletisim Bilgileri

Liva Yönetim
1.Şube Selçuklu Mah. Atatürk Cad. No : 44/3 AFYON PLAZA İç Kapı No :21 Afyon Merkez
Telefon : 02725024030
Mobil : 05313042230
Eposta: [email protected]

Harita