Hakkımızda

Liva Yönetim

LİVA Yönetim

Kaliteli yaşam sunmayı ilke edinmiş, kişiye özel hizmetler sunan, üst sınıf bir tesis,apartman ve site yönetim şirketiyiz.

Kişiye özel hizmetlerin öneminin bilincinde, güvenlik öncelikli ve memnuniyet odaklı yaklaşımlarımız ile sektörde öncü konumdayız. Tesis, apartman ve site yönetimi gerçekleştirdiğimiz tüm projelerimizde etkili operasyonel çözümler üreterek modern yaşam alanları sunuyoruz.

Apartman ve Site yönetimleri başta olmak üzere tesislerin teknik, güvenlik ve temizlik hizmetlerinde mükemmeli ilke edinmiş işinde uzman çalışma arkadaşlarımızla yönetimlerin kişiye özel çözümleri konusunda da kendinizi mutlu ve güvende hissedebileceğiniz hizmeti garanti ediyoruz.

Bizimle kendinizi ayrıcalıklı hissedeceksiniz.

Birlikte çalışma ümidi ile LİVA PROFESYONEL YÖNETİM'e göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

LİVA PROFESYONEL BİNA VE SİTE YÖNETİMİ

Misyonumuz

Toplu Konut Sitesi Apartman Tesis Avm İş merkezi gibi topluca yaşanan mekanlarda yaşamını sürdüren insanların kalite yanında huzurlu mutlu yaşama hakları olduğuna inanıyoruz LİVA PROFESYONEL SİTE VE APARTMAN YÖNETİCİLİĞİ olarak bunun için çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Hizmet vermiş olduğumuz toplu konut sitesi apartman tesis avm iş merkezi gibi topluca yaşanan mekanlarda yaşamını sürdüren bireylerin, en yenilikçi ,en akılcı ,en uygun , en şeffaf ve ekonomik koşullarda yaşam kalitesini yükseltmek için verdiğimiz hizmetler ile lider bir profesyonel yönetim firması olmak.


Teklif İste


İletisim Bilgileri

Liva Yönetim
1.Şube Selçuklu Mah. Atatürk Cad. No : 44/3 AFYON PLAZA İç Kapı No :21 Afyon Merkez
Telefon : 02725024030
Mobil : 05313042230
Eposta: [email protected]

Harita